Červen 2012

x.Kapitola 19.x

13. června 2012 v 10:36 | Kira |  My Meaningless Life
Jen my dva...

♦ Poslední kapitola a jako celá tahle povídka samozřejmě věnovaná Psycho ^^

♦ Myslím, že by si tahle povídka zasloužila mnohem víc, než jsem jí dala, ale bohužel nemám čas, nebo nemám myšlenky a za poslední půl rok, co jsem tohle dávala dohromady, prošla moje osobnost řadou docela zásadních změn a to se možná mohlo odrazit i na hlavních postavách, takže bych se nedivila, kdybych se někdy v budoucnu při čtení téhle povídky pozastavila a napadlo mě, že ty postavy tam uvažují pokaždé malinko jinak...

♦ Napříč výsledkům anket, jsem se rozhodla, že bude nejlepší když tuhle povídku ještě dnes ukončím, snad ten konec nebude moc uspěchaný. A co se týče páru Derecka s Nickem, napíšu na ně nějakou krátkou povídku, jako přídavek k téhle. ;)

♦ Měla jsem v plánu trochu smutnější konec, ale vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla tuhle povídku ukončit už teď, tak jsem si vybrala tento. ^^;

♦ Až do konce měsíce mám samé zkoušky, písemky a podobné hovadiny, takže čekejte, že ten přídavek tu bude nejspíš až příští měsíc.

♦ Všem vám hrozně moc děkuji za trpělivost a oporu v komentářích, doufám, že jste si tuhle povídku užili, že se vám opravdu líbila a někdy v budoucnu se k ní třeba i vrátíte ;D Luli díky za obrázky, obzvlášť ten první se mi moc líbí ^^ kdo by chtěl mrknout tak u minulé kapitoly v komentářích jsou odkazy ;)

Tak vám přeji příjemné rozloučení s touto povídkou...


Kira (Shane)