Chapter 2

22. března 2014 v 13:49 | Kira |  Fallen Angel

Ahojky!
Mám práci 6 dní v týdnu tak nevím jak budu stíhat přidávat ale pokusím se za ten měsíc aspoň 1-2 kapitolky hodit =)
...a najít si práci s lepšími směnami ^^"

Tahle je dost fantasy, nakousnutí děje apod však uvidíte ;D

Rozepsala bych se víc ke komentářům, ale mám ještě x restů a strašně málo času takže vám jen všem děkuji, jsem ráda že se vám to zatím líbí i tématem a doufám že vám zas zpříjemním den, přednášky a práci atp ;D
Tentokrát je konec... zase useknutý XD ale snad ne tak blbě jak předtím.

Kdybyste tam narazili na hrubku nebo překlep tak mi to nahlaste. Wordu se to nechce opravovat a mě se to po sobě nechce číst, protože to stejně přehlídnu XD

Mějte se krásně a čtěte si to venku, když je konečně tak hezky! >;D


Kira

Alain couvl zpátky a praštil se ramenem o noční stolek jak málem přepadl na zadek. Pokoj byl zahalený do stínu obrovských křídel, ale Ruki na něj nepůsobil tak, jak by si to u anděla představoval.
"Kdo jsi?" vydechl a pozoroval jak stíny křídel pomalu blednou.
"Anděl." Odpověděl, ale za tím slovem se zdálo být víc.
"Ne tak docela." Ozval se dívčí hlas a ve dveřích se objevila drobná slečna s dlouhými téměř bílými vlasy. Eileen, Alainovo dvojče. Teď už tomu vůbec nerozuměl. Co ta o tom může vědět? Co tu vůbec dělá? Měla by být ve škole...
Z Rukiho pohledu dokázal vyčíst, že ji zná, ale odkud?
"Eileen." Ozval se varovný ženský hlas a v tu chvíli si Alain všiml postavy stojící za zády jeho dvojčete. Jak dlouho už tam stála? Dívka za jeho sestrou nebyla o nic míň podivnější, než Ruki a přesto úplně jiná. Měla asijské rysy a tmavé krátké vlasy, ale byla o něco vyšší, než jeho blonďatá sestřička. Její štíhlá postava oblečená do džínových šortek a bílého tílka vyzařovala svým postojem sílu a eleganci. Nejvíc pozornosti však přitahovaly její kočičí oči orámované uhlově černými řasami. Duhovky kolem zúžené zorničky se zlatě třpytily a Alain by přísahal že zahlédl mezi bílými zuby zostřené tesáky.
"Co je? Víš nejlíp co udělal!" otočila se na ni jeho sestra podrážděně.
"A jak vidíš, byl za to potrestán." Odvětila neznámá a probodla očima Rukiho, který se celý napjatý krčil na posteli a probodával obě příchozí chladně fialkovým pohledem.
"Může mi někdo laskavě vysvětlit o co tu jde?" vložil se do toho konečně Alain, který začínal mít plné zuby toho, jak jde všechno kolem něj.
"Jsem tvůj anděl strážný." Usmál se na něj Ruki trochu jedovatě a přes tvář neznámé Asiatky přeběhl ironický úšklebek.¨
"Padlý. Do anděla strážného už máš dost daleko." Namítla a Ruki jí úšklebek oplatil.
"Pořád jsem anděl." Trval si na svém, ale Alain jakoby podvědomě vycítil, že nemá dost síly na to rozepnout aspoň stín svých křídel, i když by rád svoje slova a sílu v nich něčím dokázal.
"Utrhali ti křídla za to co jsi udělal." Namítla.
"Dorostou." Pokrčil Ruki bezstarostně rameny.
"Černá." Přimhouřila mandlové oči a úzké zorničky jako by se ještě stáhly.
"Ty mi tak máš co vyčítat. Sama nejsi zrovna nebeská bytost." Opáčil už trochu podrážděně.
"Na to abych byla ochránce nemusím být anděl ani svatá." Ušklíbla se a založila si ruce na prsou.
"Od svaté máš fakt daleko." Neodpustil si Ruki a neznámá Asiatka na něj zaprskala jako vzteklá kočka.
"Alain neměl být tvůj." Probodla ho pohledem šelmy a pokrčila ret tak že byly vidět ostré špičáky.
"Jak to myslíš?" vložil se do toho konečně blonďáček. V té konverzaci se ztrácel a marně hledal smysl, začátek, nebo konec celého tohohle děje.
"Zabil tvého anděla strážného, aby tě mohl mít pro sebe." Odpověděla a Alain obrátil pohled zpátky k Rukimu, který mu ho oplácel s nečitelným výrazem.
"Je to pravda? Ty jsi zabil mého anděla strážného? Jak může anděl něco takového udělat?" nedokázal to pochopit. Slyšel o těch bytostech hodně ale nikdy si nepředstavil, že by skutečnost mohla vypadat takhle.
"Neboj, nedělá se to běžně." Odvětil Ruki jako by mu četl myšlenky. Což v tu chvíli bylo i možné. Alainovi už připadalo možné úplně všechno.
"To jen ty jsi takový parchant." Přisvědčila nepředstavená Asiatka a Eileen jí jemně sevřela zápěstí. Jako na povel se dívka vedle ní zklidnila a couvla půl kroku zpátky. Alain už věděl že jsou to jejich ochránci, a že Ruki si svoje místo vzal násilím i když stále neměl tušení, proč si na to vybral zrovna jeho. Co mu však nebylo jasné je, jak to že je teď vidí? Jak to, že jsou tu tak fyzicky? A jak do toho všeho zapadá jeho sestra?
"Proč já?" přelétl očima všechny v místnosti a zastavil se u Rukiho.
"Vy dva jste výjmeční." Odvětil Ruki a pohledem zabloudil k Eileen.
"Jak? A proč zrovna my dva? Protože jsme dvojčata? Těch je už v dnešní době celkem hodně, zas tak výjmečné to není." Namítl Alain.
"Narodili jste se sice jako lidé, ale vaše duše není lidská. Jste dvě části jedné duše, která není odsud. Nevíme co je to za druh, ale už teď v sobě musíte cítit tu sílu a energii. Schopnost citlivěji vnímat všechno abnormální kolem sebe. A přijdou ti co toho budou chtít využít až umřete. Musíte si dávat pozor koho k sobě pustíte, obzvlášť teď." Pokusila se to vysvětlit Asiatka a Alain jen zamyšleně přikyvoval. Začínalo toho na něj být moc. Najednou tu byli ochránci a on nebyl člověk a všechno jako by se obrátilo vzhůru nohama. Na jednu stranu to bylo fascinující a na druhou měl chuť odsud utéct a probudit se z toho podivného snu.
Ruki ho vzal za ruku a stiskl mu ji. Alain obrátil pozornost jeho směrem a ve chvíli kdy se jejich oči střetly si byl jistý, že je v bezpečí. Nějak to zvládne.
"Proč jste se tu objevili teď?" zeptal se ještě a tentokrát se zadíval na svoji sestru. "Jak dlouho už o tom víš?"
"Pár let..." sklopila oči.
"Proč jsi mi nic neřekla?" vyjel na ni ostřeji než chtěl.
"A co jsem ti asi tak měla říct? Myslel by sis, že jsem blázen! Když mi Rei řekla, že ještě nejsi připravený to vidět tak mi došlo, že jsem na to sama. Víš jaký to bylo pro mě?!" okřikla ho blondýnka ublíženě a Rei, ona Asiatka s kočičíma očima, si ji za ruku přitáhla blíž k sobě. Alain od nich odvrátil pohled a nesvůj si protřel lokty.
"Dnes se něco stalo... jejich dimenze a ta naše se přiblížily až moc. Zčásti jakoby splynuly do jedné což některým z nich umožnilo fyzicky přejít sem. Právě to se stalo Rei a jak vidím tak Rukimu taky." Doplnila se Eileen už klidněji.
"Pokud sem ale mohli takhle proniknout oni dva..." začalo Alainovi docházet, že tohle je začátek něčeho mnohem horšího.
"Je jich tu mnohem víc. Démoni, bytosti, které vám půjdou po krku, nebo se k vám budou chtít vetřít a využívat vás. Všechno to teď chodí mezi lidmi a nenadaní nevidí jejich pravé tváře." Přisvědčil Ruki a vážně se na Alaina zadíval.
"Jaké pravé tváře?" zamračil se chlapec.
"Asi sis všiml, že ne všechno na nás vypadá úplně lidsky. Oči, křídla a dost dalších věcí podle toho co jsi za bytost. Nenadaní lidé si toho nevšimnou. Vidí nás v lidské podobě." Poučil ho Ruki a lehl si zpátky pod deky, Alain cítil, že je mu zle, jako by byli nějak spojení.
"Potřebujete někoho, kdo vás ochrání, teď víc, než kdy předtím. A ty zrovna teď nikoho nemáš." Zadívala se Rei přímo na Alaina. Tomu už se přehnaná pozornost přestávala líbit.
"Má mě." Zavrčel z postele Ruki a zapřel se o loket.
"Bez křídel jsi mu k ničemu. Sám vidíš jak vypadáš." Ušklíbla se s pohledem zaměřeným na zkrvavený obvaz kolem černovláskova čela.
"Co se ti vlastně stalo?" zeptal se Alain.
"Démoni." Uhnul Ruki pohledem, jako by se styděl.
"Chytli mě tu hned potom co mi ti nahoře vytrhli křídla..." viditelně se zachvěl a Alain mohl cítit hrůzu a bolest z toho zážitku. Stiskl ruku, kterou ho Ruki ještě stále držel a pocítil nutkání ho ochránit sám, což tmavovlasý anděl viditelně vycítil a podle výrazu jeho tváře to ani trochu neocenil.
"Zvládnu tě ochránit." Znovu na něj zavrčel ale Alain cítil, že je na tom špatně a taky mu viděl na očích jak je z toho vyděšený, i když se to snažil zakrýt. Něco takového jako fyzické tělo pro něj musel být dost nezvyklý a asi i nepříjemný zážitek.
"Potřebuješ doktora." Sklonil se k němu Alain a zkontroloval zakrvácený obvaz na čele.
"Potřebuji zpátky svoje křídla." Hlesl Ruki a trochu zvláštně ho pozoroval jak se nad ním sklání.
"Potřebujeme ti najít nového ochránce." Namítla Rei.
"Chci jeho." Odvětil Alain bezmyšlenkovitě, jako by to bylo automaticky jasné. Sám byl až překvapený svou rozhodností.
"On je ti k ničemu." Opáčila Rei prakticky.
"Nejsem-" namítl Ruki, ale Rei mu skočila do řeči.
"Jsi a moc dobře to víš. Znamenáš jen problémy."
"Jak získáme zpátky tvoje křídla?" přerušil Alain začínající nesmyslnou hádku.
"Dorostou..." odvětil Ruki, ale Alainovi na tom něco trochu nesedělo.
"Za jak dlouho?" napadlo ho.
"Pár... set let." Ruki se schválně vyhýbal jeho pohledu.
"To myslíš vážně?" kousl se Alain do rtu a odolával nutkání ho praštit. "Tou dobou tu dávno nebudu."
"Já vím." Zamračil se Ruki a zamyšleně hleděl někam do zdi.
"Je jiný způsob?" vyzvídal dál Alain.
"Rei prosím..." zaslechl náhle tiše svoji sestru. Otočil se právě včas aby viděl jak svoji ochránkyni prosí očima. Rei se evidentně nelíbil nápad Rukimu jakkoli pomáhat, ale vypadalo to, že má pro Eileen slabost, protože s povzdechem začala mluvit.
"Je tu jeden... ale ten v momentální kondici nezvládne. Tak jako tak je odsouzený umřít."
"Jak jako umřít? Andělé můžou umřít?" Alainem projela vlna nervozity a zděšení.
"Jejich duše se ztratí a přestane existovat. Aby se uzdravil, musel by zabíjet démony a pozřít jejich energii, pak ji použít k urychlení růstu křídel. Ale on není ve stavu kdy by dokázal někoho zabít, jeho tělo se tu navíc nehojí ani z části tak dobře jako tam. Bez křídel po nějaké době zemře. Může to být měsíc, možná i pár týdnů." Odpověděla Rei a zamyšleně si Rukiho prohlížela.

Místností se rozhostilo ticho. Alain neměl ani představu jak takový démon vypadá, natož aby věděl jak s ním bojovat. Netušil jak na tom byla jeho sestra. Momentálně si ani nebyl jistý, jestli ji vůbec ještě zná. Rei nevypadala ochotná Rukimu pomáhat. A podle všeho byl Ruki sám o sobě opravdu parchant, když dokázal zabít jiného anděla jen proto aby si Alaina přivlastnil. Možná si ani žádnou záchranu nezasloužil. Přesto si Alain nedokázal pomoct. Musel něco vymyslet...


 

26 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (790)
Zobrazit starší komentáře

701 dvsetexia dvsetexia | E-mail | Web | 2. května 2018 v 22:26 | Reagovat

purchase cialis <a href="http://cialisovnnc.com/#">what is tadalafil</a> generic cialis online <a href="http://cialisovnnc.com/#">cheap cialis</a>

702 bhrAccut bhrAccut | E-mail | Web | 3. května 2018 v 2:58 | Reagovat

cheap viagra <a href="http://viagraazmhj.com/#">online viagra</a> cheapest viagra prices <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra generic</a>

703 dvsetexia dvsetexia | E-mail | Web | 4. května 2018 v 3:43 | Reagovat

cialis no prescription <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis reviews</a> cialis sale <a href="http://cialisovnnc.com/#">discount cialis</a>

704 ndgReads ndgReads | E-mail | Web | 5. května 2018 v 20:57 | Reagovat

online generic viagra <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra generic</a> alternative to viagra <a href=http://viagapharmaked.com/#>what would happen if a girl took viagra</a>

705 WilliamDap WilliamDap | E-mail | Web | 9. května 2018 v 9:57 | Reagovat

<a href=http://texaschemist.org>texaschemist viagra</a> - is texaschemist legit, texaschemist forum

706 bdcReads bdcReads | E-mail | Web | 9. května 2018 v 18:11 | Reagovat

viagra generic <a href="http://usa77www.com/#">non prescription viagra</a> womens viagra <a href=http://usa77www.com/#>viagra pharmacy</a>

707 rodneyuu11 rodneyuu11 | E-mail | Web | 11. května 2018 v 12:57 | Reagovat

My modish website:
http://leona.go.telrock.net

708 nnzCyday nnzCyday | E-mail | Web | 11. května 2018 v 15:09 | Reagovat

bad credit faxless payday loans <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">legitimate payday loans online no credit check</a> bad credit payday loans online <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>payday loans no credit check</a>

709 ElmerSoigh ElmerSoigh | E-mail | Web | 11. května 2018 v 21:53 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>мамба сайт знакомств</a>

Онлайн сообщество знакомств с целью интимных встреч. лучшие встречи с противоположным полом для удовлетворения фантазий в твоем городе. Заходи - не останешься равнодушным!

знакомства в питере, шерлок холмс знакомство 1979, сайт знакомств для отношений без регистрации, новокузнецки знакомства, знакомства в саратове, знакомства новокузнецк, табор бесплатных знакомств мобильных, шерлок холмс и доктор ватсон 1979 знакомство, популярные сайты знакомств, знакомства табор бесплатно мобильная версия, знакомства кемерово, сайт знакомств для серьезных отношений без регистрации, знакомства с парнями, знакомства в краснодаре, знакомства для взрослых без регистрации бесплатно девушки, табор знакомства моя страница войти бесплатно, знакомства с номерами без регистрации бесплатно, рамблер знакомства, скачать сайт знакомств, tabor знакомства моя страница, сайты знакомств для взрослых без бесплатно, сайт знакомства взрослых регистрации бесплатно, сайты знакомств для взрослых без регистрации бесплатно, служба знакомств, знакомства ру бесплатный сайт знакомств, мамба знакомства без, табор знакомства вход на сайт, знакомства в области без регистрации, мамба знакомства бесплатные

710 GeorgeGrats GeorgeGrats | E-mail | Web | 16. května 2018 v 22:01 | Reagovat

<a href=https://obnallpro.cc/showthread.php?t=8759>куплю безнал</a> - продажа фирс с расчетным счетом, купить ооо с расчетным счетом.

711 JuanitaKew JuanitaKew | E-mail | Web | 17. června 2018 v 20:34 | Reagovat

<a href="http://medicalcases.eu/how-lorazepam-worked/">How Lorazepam worked?</a>

712 AlbertSab AlbertSab | E-mail | Web | 19. června 2018 v 3:49 | Reagovat

<a href="http://eduface.eu/order-cheap-clonazepam-online/">Order Cheap Clonazepam Online</a>

713 Carlamor Carlamor | E-mail | Web | 21. června 2018 v 14:40 | Reagovat

<a href="http://ocalic.eu/where-to-buy-ambien-online/">Where to Buy Ambien Online?</a>

714 ShaunDourl ShaunDourl | E-mail | Web | 22. června 2018 v 13:51 | Reagovat

<a href="http://gawston.eu/how-alprazolam-worked/">How Alprazolam worked?</a>

715 Williammaify Williammaify | E-mail | Web | 2. července 2018 v 2:35 | Reagovat

<a href="http://niezaleznie.eu/where-to-buy-valium-online/">Where to Buy Valium Online?</a>

716 Sondrawrite Sondrawrite | E-mail | Web | 2. července 2018 v 13:28 | Reagovat

<a href="http://enavody.eu/buy-generic-zolpidem-online/">Buy Generic Zolpidem Online</a>

717 Seobortru Seobortru | E-mail | 9. července 2018 v 1:16 | Reagovat

Здравствуйте!
Предлагаю бесплатное продвижение Вашего сайта, если Вы хотите видеть свой сайт первым в поисковых системах, то обращайтесь.

Мой профиль ВКОНТАКТЕ https://vk.com/seobortru

Буду рад помочь, пишите ;)

718 christiancq16 christiancq16 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 2:05 | Reagovat

My self-controlled engagement:
http://leigh.w.telrock.org

719 Isaacsal Isaacsal | E-mail | 15. července 2018 v 14:34 | Reagovat

Gеt uр to $ 20,000 per daу with оur program.
We are a tеаm of еxpеriencеd prоgrаmmers, wоrked more than 14 mоnths оn this progrаm аnd now еvеrything is rеady and еvеrуthing works pеrfeсtly. The PаyРal system is very vulnerable, insteаd оf nоtifуing the dеvеlopers оf PaуPal about this vulnerаbility, wе toоk advantаge оf it. Wе аctivеlу usе оur рrogram for реrsоnаl еnrichment, to shоw huge amоunts оf moneу оn оur accоunts, wе will not. уоu will not believе until уou trу and as it is not in our interеst tо provе tо you that somеthing is in уоurs. Whеn wе rеalized thаt this vulnerabilitу can bе usеd massivеly withоut consеquеnсes, wе decided to hеlр thе rest оf thе реоplе. We deсided nоt tо inflatе thе рrice of this gold рrоgram аnd put а verу low price tag, оnly $ 550. In ordеr for this рrоgram tо be avаilablе tо а large number of pеоplе.
Аll thе details on оur blоg: http://www.questrecruitment.co.nz/ra.asp?url=https://www.pinterest.com/pin/690387817853172731/

720 carolynfv2 carolynfv2 | E-mail | Web | 18. července 2018 v 15:22 | Reagovat

My creative entanglement project:
http://leigh.web1.telrock.net

721 CoreyUnons CoreyUnons | E-mail | 25. července 2018 v 18:24 | Reagovat

Hello! I'll tеll уou my mеthоd with аll thе dеtаils, аs I started еarning in thе Intеrnеt from $ 3,500 pеr daу with thе helр оf soсial netwоrks rеddit аnd twitter. In this vidеo yоu will find more dеtailеd informаtion and also sеe hоw manу millions have еаrnеd those who have bеen working fоr a уear using my mеthod. I speсificаllу mаde a vidео in this сaрaсitу. Аftеr buуing my mеthоd, you will undеrstand why: http://www.all1.co.il/goto.php?url=https%3A//vk.cc/8jfmUx&%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%99%D7%91%20-%20NRG&PHPSESSID=ac965f5b775d06d3c838c3d673cfc859

722 antoniaqo2 antoniaqo2 | E-mail | Web | 29. července 2018 v 14:28 | Reagovat

Fresh gay site  
http://gayfiles.xblog.in/?profile-jaylen
  gay images gay world tom selleck gay gay dp gay socks

723 jonathanwv18 jonathanwv18 | E-mail | Web | 30. července 2018 v 13:16 | Reagovat

Updated put forth page:
http://ofelia.blogs.telrock.org

724 lorenent3 lorenent3 | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 9:44 | Reagovat

New release porn site  
italian erotic adult erotic fiction erotic drawing shunga erotic art erotic board games    
http://latexsex.net.erolove.in/?alivia  ;
  erotic boutique best erotic films phone erotica shunga erotic art erotic vampire books

725 DarrellAnobe DarrellAnobe | E-mail | 4. srpna 2018 v 18:30 | Reagovat
726 rolandkx18 rolandkx18 | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 4:44 | Reagovat

Gay porn website  
http://yaoi.erolove.in/?profile-terry
  is neyo gay jonathan bennett gay gay film gay seniors indian gay men

727 Sergiocreaf Sergiocreaf | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 16:51 | Reagovat

Предлагаю за $10 за месяц рассылку Вашего объявления на 7 млн. свежих сайтов - это доски объявл., форумы, блоги, WP, гостевые. Самым мощным в мире программным комплексом для массовой рассылки с обходом большинства защит, капч, паролей на автомате.
на сайте подробнее  http://www.1541.ru/cms/reklama.php

728 Morrisfax Morrisfax | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 11:25 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

729 ethellr3 ethellr3 | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 3:21 | Reagovat

Started untrodden spider's web predict
http://arab.egypt.adultnet.in/?entry.fabiola
seth tradisyon which dummies seix

730 tracife4 tracife4 | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 12:51 | Reagovat

My brand-new suss out d evolve:
http://olive.web1.telrock.net

731 Kennethnof Kennethnof | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 1:23 | Reagovat

wh0cd2349830 <a href=http://kamagrabestprices.us.com/>Kamagra</a>

732 Sergiocreaf Sergiocreaf | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 21:44 | Reagovat

AminoBoosters в 3-7 раз дешевле, чем Laminine LPGN.  В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200. Всё 1 в 1. Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений Не MLM http://1541.ru viber +380976131437  Скайп evg7773

733 JamesDet JamesDet | E-mail | 11. srpna 2018 v 10:25 | Reagovat

What do you think about it?
This person is selling the secret of eternal youth: http://juliusnixpf.ka-blogs.com/7498612/a4m-anti-aging-fellowship-for-dummies

734 janalk16 janalk16 | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 17:08 | Reagovat
735 Evelynnup Evelynnup | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 20:58 | Reagovat

Приветствую. Представляем вашему вниманию наши услуги в области международных грузоперевозок.
Работаем международных грузоперевозок по основным маршрутам: Россия (Челябинск, Екатеринбург, Пермь, Новосибирск, Красноярск, Омск, Тюмень, Томск) - Беларусь - Казахстан.
Так же можем организовать грузоперевозку по любым другим направлениям.
Более расширенно можете посмотреть на сайте компании "МиТур" - https://mityr-trans.com
Очень рады обслуживать Вас в числе наших клиентов.

736 francisvv60 francisvv60 | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 15:24 | Reagovat

Porn gay demeanour  
http://gay.adultgalls.com/?pg_addison
  gay youth gay students gay hypnosis gran canaria gay gay rights groups

737 fannyev2 fannyev2 | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 15:37 | Reagovat

My gay pictures  
http://gay.adultgalls.com/?profile.aaron
  gay hotels gay chinese support gay marriage sam tsui gay gay friendly hotels

738 debrant3 debrant3 | E-mail | Web | 19. srpna 2018 v 5:43 | Reagovat

My new entanglement outline:
http://vera.web1.telrock.net

739 Kennethnof Kennethnof | E-mail | Web | 19. srpna 2018 v 8:13 | Reagovat

wh0cd2349830 <a href=http://kamagrabestprices.us.com/>buy kamagra oral jelly</a>

740 lancehy69 lancehy69 | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 14:43 | Reagovat

Proposal recto moved:
http://carmela.post1.telrock.org

741 AngeloVab AngeloVab | E-mail | 24. srpna 2018 v 21:58 | Reagovat

PTHC FORUM

Choicest CP Shortclip 2018 Restricted Garnering

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Versed files 2000-2017WHACK Uppity Anthology Choke-full 1201-1500 Files Abstruse showing !!! VESTIBULE !!!!!

Siberian Mouse Aplomb

Crave Modelkids Dvd 1 - 44 Privileged showing

Hanker after Anal Series 1 - 25 Thoughtless showing !!!

https://qil.su/OYaoqM

Engender a yen pro Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!! ADEQUATE !!!!!

742 victorpisk victorpisk | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 1:29 | Reagovat

Севастопольский клуб моржей Буревестник отзывы: мошенники и неадекватные люди, мы приезжали из другого конца России в Севастопольский и были очень расстроены
Клуб зимнего плавания Буревестник - худшее, что мы видели
Виктор Михайлович Пискунов - кидала и мошенник
+79787396770 вот номер этого мудака Виктора Пискунова
89787396770 это же номер говняного клуба моржей Буревестник
Виктор Пискунов и его клуб Буревестник не стоят вашего внимания

743 carmellasg69 carmellasg69 | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 13:16 | Reagovat

Hi fashionable blog
http://big.naturals.hotblog.top/?entry.ellen
adolecant porn charlie brown toon porn owning a porn site porn ameature what are good phone porn websites

744 mauricehl16 mauricehl16 | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 10:53 | Reagovat

Stared different contract:
http://claude.web.telrock.net

745 easenry easenry | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 11:40 | Reagovat

viagra 36 years old
http://viagragenups.com/#

746 NathanReork NathanReork | E-mail | 30. srpna 2018 v 21:58 | Reagovat

PTHC FORUM

In the most gross away symbol CP Shortclip 2018 Modish Whip-round

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

http://l2u.su/q9d

l2u.su/q9d

Ageing files 2000-2017BANG INTO Prideful Rally Highest 1201-1500 Files Relocate pushy showing

Siberian Mouse Amassment

Pine in proffer Modelkids Dvd 1 - 44 On the sly showing

Because Anal Series 1 - 25 Labourers showing !!!

Covet Pic Dvd 1 - 50 Hush-hush showing !!!

747 jeanieyk1 jeanieyk1 | E-mail | Web | 1. září 2018 v 15:59 | Reagovat

Stared fashionable project:
http://carey.web.telrock.net

748 leticiabn2 leticiabn2 | E-mail | Web | 2. září 2018 v 3:32 | Reagovat

My creative web outline:
http://bob.w.telrock.org

749 CharlesAburL CharlesAburL | E-mail | Web | 2. září 2018 v 19:56 | Reagovat

I want acquire a pair of shoes,but I don't know which webstore is better.
Who can give me some advocate?

750 dorotheahk11 dorotheahk11 | E-mail | Web | 8. září 2018 v 19:09 | Reagovat

Daily updated photo blog
http://sexypic.erolove.in/?post.autumn
fake shemale image free porn site for pc laura pausini nude back pain after fusion seductive aunties soft porn

751 debbiezt11 debbiezt11 | E-mail | Web | 8. září 2018 v 21:32 | Reagovat

Right-minded started supplementary occupation:
http://daisy.web.telrock.net

752 erikay60 erikay60 | E-mail | Web | 9. září 2018 v 22:22 | Reagovat

Redesigned nude pictures  
http://blowjob.adultnet.in/?bria
  erotic novels online erotic hindi free pornography videos adult dvd erotical

753 lizziehc60 lizziehc60 | E-mail | Web | 10. září 2018 v 6:04 | Reagovat

Hip porn blog    
http://bdsmfiles.pornpost.in/?pictures.jaden
   adult games erotic hindi erotic french adultmovies

754 guadalupesq60 guadalupesq60 | E-mail | Web | 11. září 2018 v 5:15 | Reagovat

Daily updated photo blog
http://sexypic.erolove.in/?post-morgan
free online deepthroat porn movies indonesia pussy aj's sports bar male support underwear russian girls anna h20 metmodelsvideos proibidos

755 lourdesdq3 lourdesdq3 | E-mail | Web | 12. září 2018 v 3:21 | Reagovat

Very recently started fresh conjure up:
http://milton.post1.telrock.org

756 ritafz60 ritafz60 | E-mail | Web | 16. září 2018 v 19:31 | Reagovat

Started unusual snare predict
http://eurodate.sexblog.top/?entry.emmalee
  top dating free sites relationship advice free speed dating toronto events dating cornwall free dates

757 Marilat Marilat | E-mail | 18. září 2018 v 23:31 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://officialles.com/mari

758 Morrisfax Morrisfax | E-mail | 21. září 2018 v 15:01 | Reagovat

Награди своего врача! http://spaszhizny.ru/ Лично Вы принимаете решение о награждении и награждаете. По Вашему представлению мы вносим имя награжденного в список кавалеров ордена. Кавалером ордена может стать любой человек, которого спасенный считает своим спасителем: врач, пожарный, летчик, успешно совершивший аварийную посадку и т.д..  Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

759 bridgetle1 bridgetle1 | E-mail | Web | 22. září 2018 v 12:00 | Reagovat

My up to date network project:
http://lydia.projects.telrock.org

760 caroliu16 caroliu16 | E-mail | Web | 22. září 2018 v 19:41 | Reagovat

My up to date suss out d evolve:
http://jose.web.telrock.net

761 willaab11 willaab11 | E-mail | Web | 23. září 2018 v 2:23 | Reagovat
762 KennethWag KennethWag | E-mail | Web | 25. září 2018 v 12:24 | Reagovat

Hello there! <a href=http://viagra-freetrial.com/>free trials by mail</a> excellent web page

763 Sergiocreaf Sergiocreaf | E-mail | 25. září 2018 v 16:11 | Reagovat

Женщины СНГ могут получить Гражданство Израиля. Брак. Можно Формальный. Гарантия 100%. Дорого. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

764 marniedal marniedal | E-mail | Web | 25. září 2018 v 18:10 | Reagovat

I’m an expert writer who loves to bring smiles to people's face.

Writing is what I do for a living and I am so passionate about this. I have worked with several companies whose goal is to help people solve problems.
I love traveling and have visited several countries in the past few years.
I’m happy to have written several books that have contributed positively to the lives of many. My works are available in several parts of the world. And I’m currently working with service providers that help people save energy. Being a part of this team has open more opportunities for me to excel as a writer. I have worked with different people and met many clients as a professional.
I can handle any kind of writing project and provide nothing but the best. People come to me all the time to ask if I can solve their assignment problems and I accept. I find pleasure in assisting them to solve their problems as a writer.

Professional Writer – Marnie - [http://www.partythrucollege.com/]Partythrucollege[/url] Band

765 kaseymi1 kaseymi1 | E-mail | Web | 7. října 2018 v 19:01 | Reagovat

My self-controlled describe:
http://hot.sec.video.porngalleries.top

766 juliefp60 juliefp60 | E-mail | Web | 7. října 2018 v 20:52 | Reagovat

Updated engagement call:
http://norma.forum.telrock.net

767 derrickvo3 derrickvo3 | E-mail | Web | 8. října 2018 v 18:54 | Reagovat

Lewd blog pictures from internet  
erotic thoughts erotic confessions erotic radio sex films the erotic traveller    
http://milf.erolove.in/?barbara  ;
  erotic pictures video xxx prono erotic fairy tales victorian erotic photography video prno xxx

768 marlafa2 marlafa2 | E-mail | Web | 12. října 2018 v 22:17 | Reagovat

Porn from social networks    
http://shemales.blogporn.in/?summon forth-joy
   victorian erotic novels venus erotic fair erotic texts victorian erotic photographs

769 boyday boyday | E-mail | Web | 18. října 2018 v 2:49 | Reagovat

viagra for sale in houston
<a href="http://www.x1genericviagra.com/#">generic viagra canada</a>

770 neunda neunda | E-mail | Web | 18. října 2018 v 3:14 | Reagovat

is alli back in stock
<a href="http://www.buygenviagra.com/#">buy viagra</a>

771 boyday boyday | E-mail | Web | 18. října 2018 v 5:58 | Reagovat

cefixime over the counter
<a href="http://www.x1genericviagra.com/#">generic viagra online</a>

772 feliciatu11 feliciatu11 | E-mail | Web | 21. října 2018 v 23:04 | Reagovat

Further lodgings stage after beetle out:
http://wnt.vs.japan.porngalleries.top

773 melaniebz69 melaniebz69 | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 3:20 | Reagovat

Ribald pictures blog    
http://femdom.erolove.in/?exclusive_ana
   erotic strangulation videos pormo.com adultvideo prono xxx video

774 joelkc16 joelkc16 | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 22:43 | Reagovat

Lewd blog pictures from internet  
http://analamateur.adultnet.in/?deja
  real sex auto erotic asphixiation erotic boundaries erotic spa erotic ebook

775 tyronehw18 tyronehw18 | E-mail | Web | 13. listopadu 2018 v 4:15 | Reagovat
776 JamesWes JamesWes | E-mail | Web | 13. listopadu 2018 v 7:54 | Reagovat

unethost無限空間虛擬主機 技術分享部落格     http://blog.unethost.com/

777 marvinpw16 marvinpw16 | E-mail | Web | 16. listopadu 2018 v 3:43 | Reagovat

Hi reborn work

http://aubrey.netnet.xblognetwork.com/?entry-esperanza

free porn videos with embed black les porn pics tiny petite porn dump intereracial porn movie sites most popular teen porn sites

778 perrybv69 perrybv69 | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 1:24 | Reagovat

Hi new project

http://reilly.netnet.xblognetwork.com/?post.jewel

smallville porn 3d porn cartoon xxx old granies sucking cocks porn pick sock and porn amature porn pussy torture porn thumbnai

779 deannarg60 deannarg60 | E-mail | Web | 20. listopadu 2018 v 20:51 | Reagovat

Started unusual cobweb throw

http://jocelyn.goblog.allproblog.com/?entry-alina

raceist women in pain porn whipping naked female porn amateur wifes porn infant red riding hood porn pink porn videos

780 velmalx2 velmalx2 | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 8:09 | Reagovat

Started new snare predict

http://alysha.project.hotblognetwork.com/?entry-kiana

hipipe porn traielrs love story porn space girl  porn gand india porn hottest black teen porn

781 elisebl1 elisebl1 | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 21:35 | Reagovat

My revitalized time

http://keeley.goblog.allproblog.com/?entry.makaila

pov porn clips long romanian porn club tube free porn for g1 phone gymnast porn free russian facial cumshot porn

782 CraigNob CraigNob | E-mail | Web | 29. listopadu 2018 v 5:56 | Reagovat

Они и представить не могли, что это им по силам…
А теперь ни в чем себе не отказывают, затрачивая
на все свои дела всего по полчаса в день.
Причем все они – обычные люди.
Хотите так же? Тогда Вам сюда:

Простейшее решение для улучшения жизни здесь >>>
http://glprt.ru/affiliate/10156145

783 MichaelPax MichaelPax | E-mail | 1. prosince 2018 v 16:06 | Reagovat

Наткнулся на тёплый пол XL PIPE, нашёл канал на ютубе https://vk.cc/8HAgwR
Если кому интерестно, давайте в складчину купим, пишите в VK https://vk.cc/8AQPgM

784 StivenSortexace StivenSortexace | E-mail | 3. prosince 2018 v 2:21 | Reagovat
785 jackall jackall | E-mail | Web | 3. prosince 2018 v 19:50 | Reagovat

Welcome to my blog ! I’m Jack Allison.
Even though I jokingly credit my mother  for my writing talent, I know that it is a  talent  I have fostered from childhood. Though my  grandmother  is a writer, I also started out young.
I’ve always had a way with words, according to my favorite  professor . I was always so excited in  history  when we had to do a research  assignment .
Now, I help current  learners  achieve the grades that have always come easily to me. It is my way of giving back to  communities  because I understand the obstacles  they must overcome to graduate.

Jack Allison – Academic Writer  – [http://www.asaformat.com/]Asaformat[/url] Band

786 binspeeds binspeeds | E-mail | 6. prosince 2018 v 6:08 | Reagovat

Hej jestem z Polski. Hi i am from Poland. binsger

787 binspeeds binspeeds | E-mail | 6. prosince 2018 v 12:05 | Reagovat

Hej jestem z Polski. Dzieki za przyjecie. Moge pomoc w czyms?

788 lakeishadw11 lakeishadw11 | E-mail | Web | Sobota v 0:07 | Reagovat

Nude Sex Pics, Sexy Naked Women, Hot Girls Porn
http://porn.assmaster.bestsexyblog.com/?esperanza

rap porn clips mature black women porn anus licking porn lesbian daughter porn video one two soft porn

789 cliffordxf69 cliffordxf69 | E-mail | Web | Středa v 5:37 | Reagovat

Enjoy our scandal amateur galleries that looks incredibly dirty
http://avatar.porn.allproblog.com/?journey

the hotterst girl ever porn clip free beach porn voyuer terri rose porn funny free porn clips famly guy porn

790 Josephmaild Josephmaild | E-mail | Web | Dnes v 13:40 | Reagovat

Где заказать для себя красивые  
<a href=http://marshag.ru/ograzhdeniya-i-perila>ограждения лестничные</a> по вашим размерам.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama