Listopad 2016

Dlouho mrtvo

21. listopadu 2016 v 11:13 | Kira |  Jiné...
Zdravím všechny kdo sem ještě chodíte ^^
Je to pro mě trochu záhada ale zároveň mě to opravdu těší zvlášť po letech co sem nic nepřidávám.

Nějaký ten týden zpátky mi znovu přišel e-mail s upozorněním, že mi zruší blog. Tentokrát jsem opravdu uvažovala nad tím, že to tak nechám, ale pravdou je, že ať už je tohle místo jakkoli mrtvé, pořád je pro mě jako vzpomínka na minulost, místo kam jsem se ráda vracela a kam jsem často utíkala. Poznala jsem skrze psaní spoustu skvělých lidí a pomohli jste mi překonat nejrůznější období mého života.
Vím, že jsem kdysi slíbila, že nikdy nepřestanu psát a teď... lhala bych kdybych tvrdila, že mi to nechybí. Propadla jsem kreslení a ani v nejmenším toho nelituji, ale občas vzpomínám na to jak rychlé a snadné bylo popsat svět v mých myšlenkách pouhými slovy.

Asi jako každý, kdo po letech otevře svůj deníček, se i já biju do hlavy zvlášť u těch starších povídek XD ale je docela vtipný vidět jak jsem uvažovala dřív a co bych napsala jinak teď.
Nevím jestli se sem ještě vrátím. Důvodem není, že bych nechtěla psát, naopak stále víc uvažuji o tom, že bych se k psaní do určité míry vrátila, i když už určitě ne tak jako dřív. Jen si nejsem jistá jestli bych chtěla znovu psát v češtině. Čeština je ze spisovatelského hlediska úžasný jazyk se kterým si jde neuvěřitelně vyhrát, ale ráda bych psala příběhy ke svým OC které kreslím a ty by si zbytek světa v češtině nepřečetl. Ale ve chvíli kdy se rozhodnu přidávat příběhy k obrázkům, bude to pro mě už jen časově mnohem náročnější než jen kreslit.
No uvidíme co budoucnost přinese, třeba nakonec bude všechno ještě jinak.

Shrnuto podtrženo, blog zde nechám pro všechny kdo se sem chtějí vrátit připomenout si staré časy a tak a do budoucna nic slibovat nebudu a uvidíme co se stane. ^^

Přidávám linky na stránky, kde teď zkouším být aktivní. Pro případ, že by to někoho zajímalo.
Přeji vám všem ať se vám daří a ať si vždycky najdete čas na věci, které vám přinášejí radost ať už je to čtení, psaní, kreslení, cestování, hudba, tanec nebo jen čas strávený s přátely. ♥

Kira / Kimii